All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Shenzhen factory customizes permanent outdoor eave light IP67RGB chasing color LED pixel point light source
| Waterproof: | Yes |
|---|---|
| Installation Type: | Surface Mounted |
| Bulb Type: | LED |
RGB Full Color 1.2w 12v Outdoors IP67 Waterproof 2835 3LED SMD Injection LED Module For Advertising
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
hot selling Multi Color 24v RGBIC remote and wifi Controller Strip pixel lights Led Eaves lights
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Ip Rating: | IP67 |
Decorative Waterproof Outdoor Smart Pixel Led Eaves Light RGB Controller Permanent Roof Lighting Point Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Waterproof IP67 RGBW LED Point Light with Aluminum Profile and PC Lamp Body for High Brightness Outdoor Decoration
| Product Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Model Number: | XH-H2503P12(RGBW) |
| Item: | 25mm Led Pixel Light |
LED Pixel Point Light Sourse IP67 24V 40mm 1.5W Outdoor RGB Outdoor Building Lighting
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Item Type: | Point Light Source |
| Viewing Angle: | 120 |
20MM Permanent Holiday Light 5050 Rgb Rgbw 1903 2904 Dmx512 IC Led Pixel Point Light
| Product Name: | XH-G2001P05 |
|---|---|
| Size: | 20mm*16mm |
| Color: | 1903 RGB Or 2904 Rgbw |
Led Amusement Light For Fairground Amusement 12V 2W RGB Led Light Led Pixel Light Cabochon
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D53S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
Miracle Bean Led Amusement Light 12V 2W RGB Led Light Led Pixel Light Led Lamp
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D60S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
High Quality Miracle Bean Led Amusement Series Led Light 12V 2W RGB Led Light Led Pixel Light Led Lamp
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D60S12 |
| LED Source: | SMD5050 |

