All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led light ] Match 2160 Products.
Miracle Bean 12mm Full Color Led Rgb Pixel Strings BIS Certificate Rgb Addressable Pixel Led 12mm 5v 12v
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| Shell Material: | PVC+glue |
Miracle Bean 1903 12mm Rgb Pixel Led Addressable Christmas Full Color F8 12mm 5V 12V LED Pixel Light For Program
| Rated Power: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
Full color control DC12V IP65 LED point light module LED 12mm high-definition pixel LED convex square outdoor
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String Light |
Good price of new design source dc05v diameter rgb point control copper strings 12mm led point light for outdoor
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3w |
| Color: | RGB |
IP67 Outdoor Waterproof Dust DMX512 1.5W 24V RGB LED Pixel Point Light Outdoor Lighting Solution
| Optional Accessories: | Light Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 Waterproof 80mm RGB Controllable LED Pixel Point Light Bayer LED Beads German PC Material for Building Exterior Wall Lighting Projects
| Perating Temperature: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Keyword: | RGB LED Pixel |
| Application: | Indoor/Outdoor Lighting |
New Led Pixel Point Lighting Dc12v Waterproof Smart Led Rgb Christmas Pixel Lights Outdoor Decoration
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Bright and Durable LED Light Module with High Brightness SMD2835 LED Pixel Lights for Advertising Signs
| Size: | W15*L65mm |
|---|---|
| Luminous Flux: | 80 LM |
| Application: | Advertising Decoration |
New Types 100mm IP67 LED Point Lights Roof Christmas Outdoor Decoration 6500K Pixel Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Type: | LED |
Led Point Pixel Light Permanent Building RGBW Roof 0.4W Outdoor IP67 Waterproof Eaves Lighting Designed And Eave light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

