All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1534 Products.
P62.5 Dmx512 Control LED Point Light Source Screen Advertising Screen
| Pixel Diameter: | 62.5mm |
|---|---|
| Illumination: | 4500cd |
| Usage: | Outdoor Led Net Screen |
Outdoor LED Net Screen Facade P167 Full-Color Advertising Display with DMX512 Control
| Pixel Led: | 3led |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Place Of Use: | Outdoor |
SMD3535 LED Type Full-Color DMX512 Control Advertising Grid Display with IP67 Grade
| Led Type: | SMD3535 |
|---|---|
| Panel Size: | Customize |
| Light Source: | LED |
P125 LED Mesh Outdoor Display Screen Mall Decoration Advertising Screen SMD3535
| Product Model: | XH-HXH3003P12(RGB)-P125 |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Viewing Ang: | 160° |
RGB Full-Color DMX512 Control LED Point Light Source Screen for Decoration Product
| Place Of Use: | Outdoor |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Control System: | DMX512 |
Waterproof LED Mesh Screen for Indoor Advertising Display Work Voltage DC12V
| Voltage: | 12V DC |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Control System: | NOVA Star |
160° Light Angle SMD 5050 LED Mesh Screen for Permanent Customized Outdoor Advertising
| Life Span: | 30000 |
|---|---|
| Led Type: | SMD 5050 |
| Control: | DMX512 |
Outdoor Programmable 50MM LED Point Light Source Milky Cover 24V Rgb Led Pixel Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Full Color LED Point Light 12V RGB Highly Efficient LED Pixel Light PC Glue Lamp Body
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Home Decoration 12V RGB LED Point Pixel Lights with Waterproof Design and Addressable Function
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |

