All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1530 Products.
DC5V Square LED Pixel 12mm WS2811 Digital Pixel LED Module For Outdoor Sign Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
20mm DC 12V 1SMD 5050 Pixel Led Module For Shopping Mall LED Edge Lighting
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Outdoor IP67 12mm IC16716 Full Color Pixel Led Module With 3 Years Warranty
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Samsung Chip Led Module Waterproof SMD5730 Injection Module With Korea Design
| Size: | 66*15*11.5MM |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | ABS+PC |
30mm Rgb Pixel Waterproof Led Module Led Point Lighting Outdoor Led Pixel
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Product Name: | LED Point Light |
High quality Different led module and Best products Single Color 3 SMD9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v from China, China's leading product market Single Color LED module 3.5
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Best quality Single Color 3 Smd9240 Led Module Signage Light Outdoor Lens 3.5w Lights 12v
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED Modules |
7512 SMD5050 RGB LED Module, size:7512. Single Color Signage Light Outdoor Lens 0.72W Lights 12v IP65
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
LED Module for Outdoor Decorative Lighting DC 12V 1.5W 3 Lens Inject Light SMD2835/SMD5730 1200-15000k
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Color: | White/cold White/warm White |
Led Module 3 Light Sign 1.2w Led Mini Smd Led Modul Injection 2835
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Color: | White/cold White/warm White |

