All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1518 Products.
160lm Smd2835 High Power Led Module Dc12v 2w 170 Degree
| Color Temperature: | 6000K |
|---|---|
| Product Name: | Injection Led Module |
| Size: | 44*32*9 |
IP67 12mm LED Pixel Light , high power LED module For Outdoor Advertising
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB |
Promotion DC05V Waterproof Blue Point Led Light 9mm Pixel Led IP67 OEM ODM
| LED Chip: | F5 |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Voltage: | DC05V |
Miracle Bean Pixel Led Module 12mm DC12V 0.12W Waterproof For Christmas Trees
| Application: | Christmas Trees,advertising Channel Letter |
|---|---|
| Power: | 0.12W |
| Protection: | IP67 |
Miracle Bean Waterproof DC5V 12V F5 9mm Outdoor Pixel Led Light 0.15W
| LED Type: | F5 Straw Hat Led Lamp |
|---|---|
| Item: | Sign Board |
| Color: | Red/Green/Blue/Yellow/White |
Miracle Bean SMD5050 RGB Pixel LED TTL8208 IP67 DC12V 120 Degree Waterproof
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |
Full color control DC12V IP65 LED point light module LED 12mm high-definition pixel LED convex square outdoor
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String Light |
Outdoor IP67 12mm IC16716 Full Color Pixel Led Module With 3 Years Warranty
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Programmable Digital Pixel Led Module Full Color Diameter12mm
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
2W Round Led Module SMD3535 RGBW DMX512 24V High Brightness 3 Years Warranty
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

