All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1530 Products.
Pixel Led Lighting LED Pixel Light Perform Jumping Running Water Effects
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Square 12mm Pixel LED DMX512 RGB Full Color 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |
CE ROHS Approved IP67 20mm Single Color Pixel Led Lighting Poi 30000H Lifespan
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Waterproof 0.15 W LED Pixel Light , 9mm Single Color Pixel Led Light
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Color: | Single Color |
| Warranty: | 3 Years |
DC 5V IP67 0.15W LED Pixel Light , High Brightness 9mm Pixel Led Lighting
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Power: | 0.15w |
RGB Full Color 12mm waterproof mini led lights F8 DC05V Pixel LED Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB Full Color |
Waterproof 0.12W 12mm Addressable Rgb Led Modules
| IC Model: | IC16716 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Color: | RGB Full Color |
Pixel 20mm 30mm LED Point Light SMD5050 Fog Shell RGB RGBW Round LED Module
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Cover: | Fog Shell |
| Application: | Family House,Building Facade,holiday |
Square 12mm RGB Pixel LED Addressable 0.3W DC12V 160 Degree LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201 |
|---|---|
| Color: | RGB OR RGBW |
| Power: | 0.3W |
1.5W high lumen discount 75*20mm LED module for lighting decoration pixel light billboard luminous characters
| Chip Source: | SMD3030 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -10℃-50℃ |
| Matrial: | PC |

