All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1518 Products.
Miracle Bean waterproof IP671.2W smd2835 DC12V RGB led lighting module
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 120LM |
120° Angle PC Shell 1W 12V 40mm IP65 RGBW LED Pixel
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Matrial: | PC Shell |
Decorative 1.5W 24V SMD3535 H5010M24 RGB LED Pixel 50mm
| Color: | RGB Full Color |
|---|---|
| Keyword: | RGB LED Pixel |
| Warranty: | 3 Years |
30000hrs IP67 30mm 0.75W 12V SMD 3535 RGB LED Pixel
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Color: | RGB Full Color |
Miracle Bean RGB Outdoor Waterproof LED Pixel Light PVC DC5V DMX512 12mm IP67
| Input Voltage(V): | DC5V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String |
9mm DC5V 0.15w Yellow Color Led Pixel Light IP 67 Protection For LED Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
Outdoor Red Color Epstar Chip Led Pixel Light For Led Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |
0.15 Watt Outside Led Pixel Lights 30000hrs Lifespan CE Rohs Single Color White
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.15W |
| Protection: | IP67 |

