All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1526 Products.
IP67 Waterproof LED Module Light for Building Lighting High Brightness Point Light
| Product Name: | RGB Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| LED Light Source: | SMD 5050 |
12v 3 Leds Modulo 1.5w Outdoor Sign Module Smd 2835 Light Box Injection LED Modules
| Size: | 5mm |
|---|---|
| Weight: | 8g |
| LED Quantity: | 1 |
DC 5V Digital Rgb Led Pixel , 12mm Programmable Led Module Lights
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
XH6897 IC 12mm Led Module String 0.3 W For Signal Lighting CE / RoHS
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Square 12mm Pixel LED Addressable 0.3W DC12V 160 Degree LED Pixel Module Light
| Product Model: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
sample ordersSquare 12mm Pixel LED Addressable 0.3W DC12V 160 Degree LED Pixel Module Light
| Product Model: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
2835 SMD Led Module 110V-220V High Brightness Pixel Module Outdoor Led Light for Signage
| Work Volt: | DC110V/120V |
|---|---|
| Protection: | IP65 |
| Led Qty: | 3PCS |
IP67 Waterproof RGB Pixel LED 25mm Diameter , 3 Years Warranty
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display Transparent Large Indoor Glass LED Display Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
Aluminum Material Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display for Large Indoor Glass LED Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |

