All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1524 Products.
40mm Rgb Rgbw Dc12v Dot Pixel Outdoor Led Point Dmx Pixel Led Dot Light For Facade Building
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 RGB RGBW Pixel Led Point Light IP67 12V RGB PC Shell Glue Material
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Permanent Lights SPI Red Yellow White Point Pixel Led Lights 30mm 6 Leds With Wholesaler Price
| Punch Hole: | 30mm |
|---|---|
| Function: | Decorative |
| Warranty: | 2 Years |
miracle bean 9mm IP67 12V Pixel Led Dot Light Led Signage Letter Light
| Product Name: | Green,blue,yellow,white,red |
|---|---|
| Size: | 9mm Pixel Light |
| Shape: | Bullet |
Module Light Led 12V IP66 All Color Letter Module Single Color Led Modules
| Application: | Light Box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
Injection LED Module Light High Quality DC12V With 3LEDs Clear Glass Lens 160Degree New Condition Price
| Application: | Light Box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
LED Module Blue Green Warm White 3 LED Per Module SMD 2835 LED Strip
| Color Temperature: | 2500-20000K |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Chip Material: | INGAN |
2835 LED Module Light High Power High Efficient IP65 12V 1.2W Smd For Outdoor
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Emitting Color: | Warm White/natural White/cool White |
| Color Temperature: | 2800-15000k |
Channel Letter DC12v Backlight 110lm 1.2W Rgb Led Module
| Color Temperature: | 2500-20000K |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Chip Material: | INGAN |
24V 12V Power Supply Waterproof High Quality LED Driver for LED Strip Lights LED Module CE RoHS Certified
| Dimension: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Connection: | Wire |
| Usage: | Led Disply,led Light,led Strip |

