All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1526 Products.
Diameter 30mm SMD5050 RGB Pixel Led Christmas Lights Waterproof Led Light
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Light Intensity: | 15000mcd |
| Volt: | 12V |
IP67 12mm 5V RGB Full Color Led Modules Outdoor Advertising Lighting For Signs
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
12mm Pixel LED Light Christmas Decoration Point Lights Waterproof IP68 12V Outdoor RGB Full Color
| Product Model: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
Light Box Injection Led Modules 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 LED Dot Pixel Programmable Lig
| Input Voltage(V): DC 12V: | DC 12V |
|---|---|
| Luminous Flux(lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Color Temperature: | 9000-11000K |
Waterproof 0.25W 20mm Red Pixel Led Lighting 12 Volt LED Light
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.25W |
| Lighing Source: | Epistar |
Waterproof Ip65 Outdoor Led Module 1.2w Single Color Smd5630 Miracle Bean
| Color: | R/G/B/Y/P/CW/WW |
|---|---|
| Lamp Power: | 1.2W |
| LED Light Source: | SMD5630 |
Outdoor Waterproof Single Color Led Module Miracle Bean Ip65 1.2w
| Product Name: | 66-5630-1.2W |
|---|---|
| Working Voltage: | DC12V |
| Power: | 1.2W |
80MM 24V Waterproof DMX Multi ColourDecoration Christmas Holiday Landscape Light RGB Pixel Led Lighting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
Light Box Injection Led Modules Programmable Outdoor Sign Smd2835 5054 5730
| Input Voltage(V): DC 12V: | DC 12V |
|---|---|
| Luminous Flux(lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Color Temperature: | 9000-11000K |
Customized Soft LED Module P83 DC12V Flexible LED Mesh Screen 180 Degree Curved
| Product Name: | XH-H2503P83 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Working Power: | 118W/m² |

