All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1526 Products.
DC12V Pixel Led Module Led Pixel String For Amusement Lighting Decoration
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
1W SMD2835 LED Module Waterproof IP65 DC24V for Sign Advertising
| POWER: | 1W |
|---|---|
| Control Mode: | Spi |
| Life: | 30000h |
130lm 1.5w SMD2835 Led Light Module For Advertising Sign
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Temperature: | -40℃-60℃ |
| Color: | White/red/yellow/green/blue |
Factory price 3LED 2W DC12V outdoor waterproof LED light module advertising luminous characters
| Luminous Efficacy: | 80 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Color Temperature: | 6500K |
5054 LED Module High Brightness 12V 3led Waterproof IP65 LED Advertisement Sign For Light Box
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | White/cool White/warm White/red/yellow/blue/green |
| Power: | 0.75W |
Landscape SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Pixel Module
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Protection: | IP65 |
Waterproof Ip65 12V Smd 3535 Led Light Module Light Manufacturers Led Modules For Signs
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 Yellow LED Point Light For Letter Decoration
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Item: | G3006MY24 Pixel Light |
12V 12mm Bullet Pixels 1903 IC RGB Full Color Pixel Light Module
| Keyword: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Brand: | Miracle Bean |
| Input Voltage(V): | DC5V Or 12V |

