All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1534 Products.
30mm Viewing Angle 120° Addressable Outdoor RGB 12V Waterproof LED Point Pixel Lights for Home Decoration
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |
RGB Pixel Outdoor Waterproof LED Point Light PC Shell Permanent Christmas Lights For Landscape
| Optional Accessories: | Deep Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Outdoor Facade Building Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Permanent Christmas Track Lights 30mm RGBW LED Pixel Light Outdoor Waterproof Pixel Led Point Pight
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
9mm LED Pixel Light , DC12V 0.2W Waterproof LED Light IP67 SMD2025
| Product Type: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.2W |
| Work Volt: | DC12V |
Full Color RGB LED Pixel Lights DC5V 0.3 Wattage 3500mcd Luminous Intensity
| Working Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
0.5 Watt LED Point Light Outdoor SMD2835 12V Single Color 2 Years Warranty
| Optional Accessories: | Shell Color Is Consistent With Light Color |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 0.8w Led Ceiling Spot Light SMD3535 12v RGB Color For Outdoor Decoration
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Waterproof LED Point light Outdoor IP67 DC12V 0.6W Single Color
| Product Name: | XH3003M12V2.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.6W |
Outdoor LED Point Light IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 Waterproof
| Product Name: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.75W |

