All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1534 Products.
Outdoor RGB LED Point Light Miracle Bean Waterproof IP67 0.75W DC9V DMX512
| Product Name: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 0.3W Waterproof LED Point Light DC12V Smd3535 6500K 25mm Outdoor
| Product Name: | H2501M12V1.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Voltage: | DC12V |
Single Color Point LED Light Outdoor Waterproof IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm
| Product Name: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Color: | Red/green/blue |
Outdoor Waterproof IP67 LED Point Light 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Product Name: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Color: | RGB |
20mm Transparent Pixel Mesh Screen Waterproof Outdoor Programmable LED Curtain Display
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Material: | PC Unti-UV |
led point lights factory price ip67 outdoor waterproof 512 rgbpoint holiday christmas decoration lights led pixel
| Product Name: | Led Point Light |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| CRI: | Ra>80 |
Hot-sales clear cover frosted white cover 63mm amusement rides led pixel lights pixels 12VDC for amusement park lights
| Application: | Home/Office/Outdoor |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Permanent Exterior Holiday Decoration Lights Rgbic DC5V Jellyfish Permanent Christmas Light Outdoor Led Pixel Strings
| Rated Power: | 0.2W |
|---|---|
| Product Diameter: | 9mm |
| Tem: | Acrylic Led Backlight |
18lm 0.75w outdoor waterproof color 12v pixel point light source decorative lamp for entertainment venue buildings
| Diameter: | 30mm |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Chip Source: | SMD3535 |
50mm diameter point light source red green blue monochrome 24V outdoor permanent pixel light
| Weight: | 0.025kg |
|---|---|
| Color Temperature: | 2000K-6500K |
| Voltage: | 24V |

