All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1537 Products.
1.8W RGB Aluminum Profile LED Point Light for Permanent Outdoor Track Lighting
| Application: | Decoration |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Protection: | IP67 |
Permanent Led Christmas Lights for House Decor Led Point Lights Colorful Lighting
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Item Type: | Point Lights |
| Chip Source: | SMD3535 |
Transparent Mask LED Point Light Single Color 0.6w 12v 30000H Life Span SMD3535
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Permanent Outdoor Holiday LED RGB Christmas Lights with Track LED Point Lights
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
10cm Led Point Light IP67 DMX RGB 5050 Building Decorate Landscape Light Led Pixel Light
| Power: | 5W |
|---|---|
| LED Type: | 3in1 SMD3535*21 |
| LED Light Source: | Epistar |
Soft LED Pixel Mesh Screen P62.5 DC12V Outdoor Foldable LED Mesh Curtain For Stage Rental
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
miracle bean SMD5050 DC05V RGB 20mm 0.3W led Anchor lamp and luminous character lights landscape light
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
Decorative SMD 30mm Waterproof IP67 12V LED Point Light
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
Christmas hot high brightness outdoor decoration LED point light outdoor lighting
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Rate Power: | 1W |

