All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1537 Products.
24V 50mm color point light source IP67 outdoor permanent decorative pixel light
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Color: | RGB |
12leds color 24V 50mm point light source DMX512 decorative pixel light
| Delivery: | Within 7 Days |
|---|---|
| Angle: | 160 Degree |
| Control Method: | DMX512 |
12* SMD3535 red green blue dmx512 80mm point light source outdoor decorative pixel light
| Lifespan: | 30000hrs |
|---|---|
| Delivery: | Within 7 Days |
| Dimmable: | Yes |
80mm high-quality RGB permanent pixel lamp dmx512m point light source
| Control Mode: | DMX512 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP67 |
| Life Span: | 30,000hrs |
Outdoor permanent red green blue pixel light 40mm diameter point light source
| Ip Grade: | IP67 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Lumen: | 63lm |
IP67 Outdoor Waterproof Dust DMX512 1.5W 24V RGB LED Pixel Point Light Outdoor Lighting Solution
| Optional Accessories: | Light Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
led point light sourceWaterproof LED Point Light 30mm 40mm 50mm RGB DMX512 IP67 DC24V SMD3535For Building
| Product Name: | H3003P12 |
|---|---|
| Application: | Building Lighting |
| Power: | 0.75W |
Building Lighting Mesh Pixel Led Light Rgb DMX Control LED Point Light
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Outdoor Facade Building Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
SMD3535 Point Light Source 1.5 Watt DMX512 RGB DC 24v High Brightness 160° Angle
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

