All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1534 Products.
IP67 waterproof outdoor decoration SMD5050 20mm 6LM muticolor LED DMX512 RGBW point light
| Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Protocol: | DMX512 |
Customized Bright 3 LED Heads Point Light Outdoor Decoration High Lumen
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Dimming: | Yes |
| Lumen: | 24lm |
Colorful 12V Outdoor Waterproof LED Point Lights For Christmas Outdoor Decorative Lights
| Cri: | >80 |
|---|---|
| Certificates: | CE Rohs |
| Beam Angle: | 120 Degrees |
Waterproof Decorative SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V for Outdoor Lighting
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
Waterproof 12V LED Point Lights for Outdoor Christmas Decorations Colorful and CE Rohs Certified
| Cri: | >80 |
|---|---|
| Certificates: | CE Rohs |
| Beam Angle: | 120 Degrees |
Outdoor Christmas Decor High Brightness LED Point Light with 3PIN JST Connector
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Rate Power: | 1W |
Outdoor LED Point Light for Christmas Decoration High Brightness 0.3W 3PIN JST Connector
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Rate Power: | 1W |
Aluminum Profile IP67 Outdoor LED Point Track Lighting for Christmas Decoration
| Qty/string: | 48pcs/50pcs |
|---|---|
| Rated Power: | 0.75W |
| Working Temperature: | -20℃-60℃ |
Outdoor Christmas Decoration LED Point Lights IP67 Rated and High Brightness
| Material: | Aluminum |
|---|---|
| Storage Temperature: | -20℃-60℃ |
| Ip Rating: | IP67 |
Permanent Holiday Christmas RGB Holiday Lighting for Decor Point Lights with Profile DC24V SMD3535 LED Light Source IP67
| Led Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Dimmable: | Yes |
| Body Material: | PC |

