All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1534 Products.
Led Module 3030 Injection 3w 240lm LED Backlight Advertising Module
| Application: | Light Box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
3030 Injection 3w 240lm LED Backlight Advertising Module 3000k
| Application: | Light Box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
2023 Hot Sale Wholesale Price P50 P62.5 P83 Big Screen Outdoor Waterproof Led Screen Display
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | PC Unti-UV |
IP68 Waterproof 30mm Flexible LED Mesh Display For Glass Curtain Building
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | PC Unti-UV |
IP65 RGB 30mm LED Mesh Screen Outdoor Waterproof Advertisement Display LED Grid Screen
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | PC Unti-UV |
IP67 Waterproof 30mm Flexible LED Mesh Screen For Glass Curtain Outdoor Buildings
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | PC Unti-UV |
Widly used in the decorations led strip light Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Colorful Strip Lights For House Decoration
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
12VDC 180W/Sqm Advertising Led Mesh Screen DMX512
| Application: | Different Led Screen Places, Super Mall,Stage,Live Show |
|---|---|
| Usage: | OUTDOOR |
| Tube Chip Color: | FULL COLOR |
3in1 SMD5050 LED Linear Light DC24V 12W Building Facade Lights DMX512 / SPI Control
| Light Source: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Work Temper: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean LED Light Module Waterproof 75*20MM IP65 0.6W SMD2835 DC12V RGB Flash
| Model: | 7520-2835-0.72W |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.76W |
| IP Grade: | IP65 |

