All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1537 Products.
3W Light Box LED Backlight Advertising Module with 240lm Output and 30000 Hours Lifespan
| Application: | Light Box |
|---|---|
| Luminous Flux: | 240lm-260lm |
| Warranty(Year): | 2-Year |
RGB Flexible LED Stage Curtain Screen IP67 LED Mesh Video Wall For Advertising Display
| Product Name: | XH-H2503P50 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Color: | RGB |
Waterproof IP67 Outdoor 25mm LED Point Light Source 0.75w Dc12v for Permanent Christmas Light RGB Multi Colors
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 25mm Led Pixel Light |
IP67 RGB 25mm Outdoor Digital Led Amusement Light LED Point Light Source Products
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 25mm Led Pixel Light |
Smart Control Festival Amusement Park Building LED Point Light Miracle Bean Permanent Outdoor LED with 120° Viewing Angle
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 50mm Led Pixel Light |
100LM 1W Waterproof LED Light Module LED DC12V Chip Epistar IP65
| Product Name: | XH-MZ7015M12 |
|---|---|
| Size: | 70*15mm |
| Power: | 1W |
Smd 2835 DC 12V Outdoor Led Advertising Signs
| Work Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Chip Brand: | Customizable |
| Color: | Red/green/blue/yellow/white |
High brightness colorful SMD2121 5V high permeability led transparent film screen
| Pixel Style: | P20 |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Voltage: | 5V |
High Efficiency LED Driver Power Supply Waterproof IP67 LED Mesh Screen LED Module LED Point Light 110-240AC Constant Voltage
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
|---|---|
| Outlook: | Enclosed Waterproofness |
| Packing: | 10pcs/ctns |
SMD3535 RGB Supply Factory Price LED Light Module 0.75W DC12V
| Product Name: | XH-MZ7803S12 |
|---|---|
| Size: | 75*15*8.5mm |
| Power: | 0.75W |

