All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1534 Products.
Hot Selling 5V SMD1314 High Power Flexible LED Color Interior Decoration LED Transparent film screen
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Power: | 300W/m2 |
| Item: | LED Transparent Screen |
Bright LED Transparent Screen Glass Window P6.25 P8 P10 Indoor LED Film Display
| Product Model: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Pixel Density: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |
High Power Flexible LED Transparent Film Screen Interior Decoration RGB Light Color
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Power: | 300W/m2 |
| Item: | LED Transparent Screen |
48 Led Waterproof LED Lens Strip Light for Outdoor Signage and Architectural Lighting
| Model: | LED Strip Light |
|---|---|
| Input: | 24V |
| Usage: | Indoor,outdoor |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Outdoor Waterproof IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB Flexible Led Mesh Curtain
| Product Name: | XH-H2503P62.5 |
|---|---|
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
| Voltage: | DC24V |
IP67 Waterproof Programmable LED Video Outdoor Building Background Foldable Led Mesh Display
| Voltage: | DC12-24V |
|---|---|
| Product Name: | DMX512 Led Controller |
| Warranty: | 3years Warranty |
IP65 Waterproof Advertising LED Signs SMD2835 DC12V Single Color Illuminated
| Power: | 1W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PC |
3W Wide Beam Angle Epistar SMD 3030 Led Advertising Signs
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Emitting Color: | Warm White/natural White/cool White |
| Color Temperature: | 2800-15000k |

