All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1530 Products.
Miracle Bean Hot Sale 24V RGB LED Lens Flexible Decorative Light Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
LED Backlight Lens Diffusion Reflection High Power 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
High Protection Level LED Grille Window LED P3.91 Advertising Display with Stable Performance and High Transparency
| Warranty: | 2years |
|---|---|
| Usage: | Advertising Display |
| Product Name: | LED Grille Display |
24V 100W 250W 350W 500w Waterproof LED Switch Outdoor Power Supply Constant Voltage
| Dc Power: | 100W 250W 350W 500W |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Economy 12V/24V 400W AC to DC LED Driver Ultra-Thin Slim LED Switching Power Supply for Indoor Lighting
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Outdoor 200W 12V 24V IP67 Waterproof Led Driver Led Power Supply for Led Light
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Mode: | 200W Waterproof LED Power Supply |
| Protection: | Short Circuit, Overload, Over Voltage |
Waterproof Led Power Supply DC Switching 12v 100W Ip67 Led Driver for Outdoor Led Lighting
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
High Efficiency 100W 300W 24V Led Driver Led Power Supply IP67 Waterproof for LED Light Source
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
12V 24V Ultra Thin and Slim Led Power Supply 100W 300W 400W 600W IP67 Voltage Constant Current Lighting LED Driver
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Meanwell LED Driver LED Power Supply200w 240w 300w 600w 24v 12v Waterproof IP67 for lighting
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

