All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
RGB Full Color SMD5050 DC12V 3 LED Point Light With DMX Controller
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Lighing Source: | Epistar |
1.5W Smd3535 DC24V RGB 30mm LED Point Light Miracle Bean Outdoor Waterproof IP67
| Product Name: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Color: | RGB |
Miracle Bean Outdoor Waterproof Light IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Product Name: | K4006P12 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Color: | RGB |
Wholesale Holiday Lights Kits Spi Led Pixel Aluminum Track Point Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
12v 3 Leds Modulo 1.5w Outdoor Sign Module Smd 2835 Light Box Injection LED Modules
| Size: | 5mm |
|---|---|
| Weight: | 8g |
| LED Quantity: | 1 |
Miracle Bean waterproof IP671.2W smd2835 DC12V RGB led lighting module
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 120LM |
High Brightness 66LM Waterproof 3 LED light modules Outdoor smd5050 12V Cold White injection Led Module
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 66LM |
Professional Factory SMD2835 12V LED Module 1Watt IP67 Encapsulation Series for Advertising Light Boxes DC 12V Input
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Outdoor Waterproof Pixel LED Point Light Source 20mm RGBW Christmas Track Lights 0.4W Qty/string 100pcs
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
12V LED Module IP67 Encapsulation Series for Advertising Light Boxes Professional SMD2835
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |

