All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
12V LED Module IP67 Encapsulation Series for Advertising Light Boxes Professional SMD2835
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Waterproof RGBW LED Pixel Point Light String for Outdoor Ambient Temperature -40C-60C
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
SMD3535 LED Point Light Waterproof IP67 0.5W 12V 30mm Single Color
| Product Name: | XH-H3003M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |
Waterproof Customized LED Point Light IP67 5W 24V 100mm SMD3535 Outdoor
| Product Name: | XH-G10021M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 100mm |
Customized IP67 LED Point Light 0.6W 12V 30mm SMD3535 Outdoor Single Color
| Product Name: | XH-K3003M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |
Christmas hot high brightness outdoor decoration LED point light outdoor lighting
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Rate Power: | 1W |
IP67 waterproof outdoor decoration SMD5050 20mm 6LM muticolor LED DMX512 RGBW point light
| Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Protocol: | DMX512 |
High Brightness Indoor Spot Light Bulbs SMD3535 0.8w RGB DC12V Durable
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask,sunshade |
|---|---|
| Power: | 0.8w |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor magic RGB SMD5050 1.5W DC24V Operating Voltage Smart home pixel eave lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Landscape Point Pixel Led Light Rgb Outdoor Holiday Decoration 12v Dot Led Permanent Christmas Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

