All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
Stadium-Ready RGBW LED Point Light Source for Outdoor Lighting DMX 512 Control and Waterproof
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
Aluminum Profile IP67 Outdoor LED Point Track Lighting Decorative Lighting
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Type: | LED |
Hot Sale IP67 DMX512 Waterproof Wifi Switch Mode for Colored/Customized Decorative Lighting LED Point Light Source
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
20mm 5050 RGB Decorative Changeable Emitting Color LED Light Source Led Points Light Amusement Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Matrix Display Pixel DC24V Waterproof RGB LED Point Light Outdoor Led Screen
| Application: | Outdoor Screen |
|---|---|
| Brand: | Miracle Bean |
| Control: | DMX512 |
Outdoor IP67 40mm 50mm Waterproof Led Point Light Source For Sculpture Project
| Size: | 40mm |
|---|---|
| Input Voltage: | 24V |
| Power: | 0.75W |
Large Decorative Well Fabricated Surface Lit LED Point Light Outdoor Led Letter Lights
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
SMD3535 Customized LED Point Light IP67 3W 24V 80mm Outdoor Single Color
| Product Name: | XH-K8012M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 80mm |
Pixel Led Net Outdoor Rgb Christmas Mesh String Curtain Lights Decoration Customsized LED Mesh Screen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Application: | Indoor And Outdoor |
| LED Source: | Epistar 3535 RGB LED Chip |
Rgbw Lights Addressable Smart Exterior Led Outdoor Christmas Lights Pixel Point Light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

