All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
Christmas Track Lights 20mm RGBW LED IP67 Outdoor Waterproof Pixel Led Point Light Source eave Rgbw light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Good Quality Waterproof IP67 Christmas Light Outdoor Holiday Light Illumination Led Pixel Point Light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Decorative Waterproof Outdoor Smart Pixel Led Eaves Light RGB Controller Permanent Roof Lighting Point Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
24V Brilliant Colorful Rgbw LED Pixel Point Outdoor LED Eave Lights Kit
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor 18w 24V IP65 DMX512 LED Wall Washer Light with Customizable Color Temperature
| Item Type: | Wall Washers |
|---|---|
| Led Type: | SMD3535 |
| Driving Mode: | DMX512 |
P50 Pixels Mesh Led Screen Display IP67 SMD3535 DC12V 80W RGB LED Net Screen
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
80W RGB P100 LED Pixels Mesh Screen Display IP67 Advertising Outdoor Point Lights Display
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000 |
|---|---|
| Power: | 12w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
DC12V Addressable Christmas Permanent Outdoor Eaves Light Smart House Exterior Led Pixel Eave Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
High Quality Flexible Led Pixel Mesh Screen Outdoor Building Media Facade Point Light Led Net Screen Curtain
| Product Name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |

