All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
30mm DC12V RGB LED Pixel Module Full Color For Building Decoration
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Size: | F30*8.2mm |
20MM Permanent Holiday Light 5050 Rgb Rgbw 1903 2904 Dmx512 IC Led Pixel Point Light
| Product Name: | XH-G2001P05 |
|---|---|
| Size: | 20mm*16mm |
| Color: | 1903 RGB Or 2904 Rgbw |
5050 RGB IP67 30mm DC12v LED Point Light For Amusement Rides
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.75w |
| Protection Class: | IP67 |
Waterproof LED Point light Outdoor IP67 DC12V 0.6W Single Color
| Product Name: | XH3003M12V2.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.6W |
Outdoor LED Point Light IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 Waterproof
| Product Name: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.75W |
IP67 DC12V 1W RGBW Color LED Point Light SMD3535 Waterproof
| Product Name: | XH3004P12V1.2 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1W |
RGB 3 Point LED Light IP67 DC15V 1.8W SMD3535 Waterproof ODM
| Product Name: | XH4006P15V5.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1.8W |
Miracle Bean Waterproof LED Point Light IP67 DC24V 2W 6RGB + 4W SMD3535
| Product Name: | XH5010P24V1.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 2W |
Waterproof LED Point Light IP67 DC24V 2.5W RGBW SMD3535 Point LED Light
| Product Name: | XH5012P24V1.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 2.5W |
Miracle Bean Point LED Light IP67 DC12V 0.3W RGB SMD5050 Waterproof
| Product Name: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |

