All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
Decorative LED Lights 30mm RGB DC12V LED Pixels For Building Decoration
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Color: | RGB Full Color |
Waterproof IP67 Led Mesh Curtain P50 Pixel RGB Outdoor Net Screen
| Product Model: | XH-G2001P12 |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
Customized Miracle Bean IP67 Outdoor Waterproof P100 Pixel 30mm DMX512 RGB LED Net Screen Video Display
| Product Name: | XH-G3003 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Product Weight: | 2.6kg/m² |
Soft LED Pixel Mesh Screen P62.5 DC12V Outdoor Foldable LED Mesh Curtain For Stage Rental
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
RGBW Led Christmas Party Wedding Decoration Pixel Outdoor Point Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Factory Price 24v Christmas Decoration Outdoor Waterproof Kits Rgbw Pixel Led light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Good quality 24v Christmas Decoration Outdoor Waterproof Kits Rgbw Pixel Led light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Miracle Bean RGB Full Color LED Pixel Square Smart Eaves Light DC24V 1.5W with Changeable Emitting Color
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
IP67 Outdoor Led Pixel Point Light String for Holiday Smart Christmas Decorations
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
30mm DC12V RGB LED Pixel Module Full Color For Building Decoration
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Size: | F30*8.2mm |

