All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
Outdoor Waterproof IP67 LED Point Light 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Product Name: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Color: | RGB |
Waterproof IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm LED Point Light Full Color
| Product Name: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.75W |
Outdoor Waterproof Point Light LED IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm
| Product Name: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Light Source: | SMD3535 |
Amusement Park Light Show Light Motif Lights 30mm DC12V 1W Waterproof LED Street Commercial Display
| Product Name: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Size: | 30*H18mm |
| Lamp Power: | 1W |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanent Eave Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor led mesh pixel screen for advertising P41.5 waterproof Flexible LED Curtain Display Net Screen Pixel
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| Diameter: | 20mm |
| IP Grade: | Ip67 |
Waterproof IP67 RGB Led Pixel Screen Mesh Media Screen Led Video Wall For Building Facade Lighting
| Product Name: | Outdoor Led Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Screen |
| Warranty: | 2years |
Christmas Colorful LED Eaves Light Decorations Waterproof IP67 Plastic Body LED Light RGBW Control
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
DMX512 IC Chip Permanent Christmas 30mm IP67 Outdoor RGB Point Light Source with Multiple Modes and APP Remote Control
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
2835 SMD Led Module 110V-220V High Brightness Pixel Module Outdoor Led Light for Signage
| Work Volt: | DC110V/120V |
|---|---|
| Protection: | IP65 |
| Led Qty: | 3PCS |

