All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
SMD5050 RGBW Point Light LED Customized IP67 0.4W 5V 20mm Outdoor
| Product Name: | XH-G2001P05 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 20mm |
Miracle Bean Outdoor RGBW LED Point Light Waterproof IP67 0.75W 9V 25mm SMD3535 Customized
| Product Name: | XH-H2502P09 |
|---|---|
| Color: | RGB+W |
| Size: | 25mm |
Customized RGBW LED Point Light IP67 1W 12V 30mm SMD3535 Outdoor
| Product Name: | XH-K3003P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30mm |
Waterproof LED Point Light Customized IP67 1.2W 24V 40mm SMD3535 Outdoor
| Product Name: | XH-K4006M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 40mm |
SMD3535 Miracle Bean LED Point Light Waterproof IP67 2W 24V 50mm Outdoor RGB
| Product Name: | XH-K5006P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 50mm |
IP67 LED Point Light DC24V 2.5W RGB 50mm Outdoor Waterproof LED Point Source
| Product Name: | XH5012P24V1.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 2.5W |
SMD5050 Point LED Light Outdoor Waterproof IP67 DC12V 0.4W RGBW
| Product Name: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.4W |
IP67 Outdoor RGBW LED Point Light Waterproof DMX512 DC24V 2W 30mm SMD3535
| Product Name: | XH-K3003P24 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 2W |
25mm Outdoor LED Point Light RGB DMX512 Waterproof SMD3535 IP67 DC5V 0.3W
| Product Name: | XH-H2501P05 V1.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Waterproof RGB LED Point Light IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535
| Product Name: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD3535 |
| Dimension: | 25MM |

