All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
12v 50mm Cabochon Led Light Fairground Decoration RGB Pixel LED Amusement Rides In LED Point Lights
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D50S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC9V 0.75W 25mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGBW
| Product Name: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Size: | 25*15.05mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC15V 1W 40mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
Outdoor Waterproof Decoration Light DC12V 0.75W 30mm IP67 Permanent Holiday LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
led point light Permanent Holiday Decoration Light House DC9V 0.75W 25mm Outdoor Waterproof LED Point Lamp RGBW
| Product Name: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Size: | 25*15.05mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
IP67 LED Point Light Source 1W DC12V 30MM RGB For Outdoor Decoration And Commercial
| Product Name: | H3004P12 |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Lamp Power: | 1W |
Led phantom controller RGB Waterproof Dimmable Kits Display Pixel Rgb 5050 Full Colors 3 Light Led Modules
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
25mm rgb rgbw permanent christmas track light home eave trim ip67 outdoor led pixel permanent led eaves light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
RGB SMD3535 Full color led pixel 30mm 12V 1W round waterproof led christmas lights with lens cover
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
40mm Single Color DC24V IP67 SMD3535 LED Node Dot String Pixel Point Lights for Facade Lighting
| Product Nmae: | XH-H4006P24(RGB)-D1a |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |

