All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
80MM 24V Waterproof DMX Multi ColourDecoration Christmas Holiday Landscape Light RGB Pixel Led Lighting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
Permanent Christmas Lighting IP67 Smart Wifi Controller House Exterior Led Lights Pixel Outdoor Holiday Eave Lights
| Material: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Qty/string: | 36/72/108pcs |
Christmas Outdoor Decoration DC12V SMD5050 RGBW Permanent Outdoor String App Pixel Eaves Led Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED Point Light for Christmas Decoration
| Product Name: | H2503P12 |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Lamp Power: | 1W |
3- 30mm 12V Outdoor Smart LED Point Light Source Aluminum Profile Permanent Programmable for Outdoor Lights Decoration
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
30mm Aluminum Profile RGB Waterproof IP67 Full Color Plastic Body Permanent Christmas Point Lights
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| Ip Grade: | IP 67 |
|---|---|
| Led Brand: | Miracle Bean |
| Material: | PC |
25mm Single Color DC12V LED Point Light With IP67 Protection
| Product Name: | XH-H2501M12-C1a |
|---|---|
| Size: | 25mm*15.1mm |
| Power: | 0.3W |
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |
Flexible Transparent Mesh LED Screen with CE RoHS Certification and P100 Pixel Pitch
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |

