All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
Outdoor Waterproof 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW LED Point Light IP67
| Product Name: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Color: | RGBW |
IP67 0.6W Smd2835 DMX512 DC12V 30mm Single Color Point LED Light Outdoor
| Product Name: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Size: | 30*11.21mm |
| Color: | 1800-6500k |
Full Color Outdoor Led Pixel Grid Screen Led Mesh Curtain with Epistar 3535 RGB LED Chip
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Application: | Outdoor Advertising Led Screen |
| LED Source: | Epistar 3535 RGB LED Chip |
High Brightness Landscape Lighting Point Lights for Outdoor 1.5W RGB Christmas 24V Aluminum Channel Profile Track 50mm IP67 Waterproof
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGB) |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
High Brightness Square With Lense LED Point Light For LED Back Lighting
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DMX512 Epistar RGB Led Sign Light 1.4W Led Point Light Viewing Angle 120
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Yellow IP67 1chip SMD 5050 LED Point Light 20mm LED Backlight For Amusement
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| Model: | G2001MY12 |
Miracle Bean IP65 RGB Waterproof 65*16MM LED Lighting Module 0.72W SMD2835 DC12V
| Model: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.75W |
| IP Grade: | IP65 |
Outdoor Waterproof LED Point Light 0.6W 1800 - 6500K Ip67 DC12V 30mm Smd3535
| Product Name: | H3003M12V2.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.6W |
Outdoor DMX512 LED Point Light IP67 Waterproof Smd3535 1.5W RGB DC24V
| Product Name: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Voltage: | DC12V |

