All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
0.5W Smd2835 DC12V 30mm Single Color LED Point Light Outdoor Waterproof IP67
| Product Name: | Z3006M12V1.0 |
|---|---|
| Color: | Red/green/blue |
| Size: | 30*11.7mm |
1800-6500k Point LED Light IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm Miracle Bean
| Product Name: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Color: | 1800-6500k |
| Power: | 0.6W |
Miracle Bean Waterproof IP67 Point LED Light 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Product Name: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30*17.7mm |
Miracle Bean Outdoor Waterproof IP67 Point LED Light 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Product Name: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30*17.7mm |
40mm RGB Outdoor Waterproof LED Point Light With IP67 DC24V
| Product Name: | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Color: | RGB |
Versatile SMD3535 IP67 RGB LED Mesh Curtain for Various Lighting Applications
| Viewing Angle: | 160° |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Working Temperature: | -20℃~+60℃ |
Dimmable Christmas LED Eave Lights for Outdoor Decoration 12V 0.4W 20mm IP67 Waterproof
| Certification: | CE |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 Hours |
| Material: | PC Shell+Glue |
1.5W DC24V Operating Voltage LED Eave Light Easy IP67 Changeable Color For Exterior
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent RGBW LED Eave Light With IP67 Waterproof Rating 20*12.5mm 60pcs/String
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent Outdoor LED Lights With CE Certification And 3 SMD5050 RGBW LEDs
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

