All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
Led Railing Tube Light 40W RGBW 220V for Commercial Surface Mounted Track Rail ROHS Certified
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Modern 40W RGBW 220V LED Adjustable Track Light with Wifi Control and DC24V Rail Lighting System
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DC24V DMX LED RGB LED Point Lights Aluminum Profile IP67 Waterproof 40mm 30mm 50MM
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGB) |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
Permanent Outdoor Christmas Lighting RGBW Wifi Led Eaves Light with PC Shell Glue Design
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
LED Module Lighting DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 IP65 Waterproof Adverting Letters Illumination
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
High Voltage LED Light Module for Sign Channel Letter 110V 220V AC Input 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1.5W pixels Digital Module
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
Outdoor RGB LED Pixel Lights Waterproof IP67 Led Aluminum Track Lighting 40mm DC24V for House Permanent Christmas Holiday Lights
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
DC 12V 5 SMD 5050 LED Point Light For LED Signboard / Channel Letters
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
0.48W Super Bright Square LED Sign Modules For LED Edge Lighting
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
RGB Waterproof LED Point Light 30mm DC12V With IP67 Miracle Bean LED
| Product Name: | XH-Z3003P12(RGB)-J1e |
|---|---|
| Size: | 30*12mm |
| Power: | 0.75W |

