All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
SMD3535 Outdoor Waterproof LED Point Light 30mm With IP67 Protection
| Product Name: | XH-K3003M12-A1b |
|---|---|
| Size: | 30*17.7mm |
| Color: | Single Color |
PC Shell Single Color 50mm Miracle Bean Outdoor Waterproof Light DC24V IP67
| Product Name: | XH-H5006M24-B1a |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Color: | Single Color |
Waterproof 2W DC24V RGBW 50mm LED Point Light With IP67 Protection
| Product Name: | XH-H5010P24(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Power: | 2W |
SMD3535 30mm Outdoor DC24V IP67 Waterproof Lights RGBW Color
| Product Name: | XH-K3006P24(RGBW)-A1a |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30*17.7mm |
Miracle Bean DC24V Outdoor Waterproof Point Light LED SMD3535 50mm
| Product Name: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Size: | 50mm*17.7mm |
| Color: | RGB |
RGB Waterproof LED Point Light 30mm DC12V With IP67 Miracle Bean LED
| Product Name: | XH-Z3003P12(RGB)-J1e |
|---|---|
| Size: | 30*12mm |
| Power: | 0.75W |
Exclusive Appearance for Landscape Patented Wesh Screen LED Point Lights Installation IP67 Rated Assembled
| Application: | Theme Park |
|---|---|
| Diameter: | 25mm |
| IP Grade: | IP67 |
smart wifi app 25mm RGB RGBW Permanent LED Eaves Light For Home Eave Trim IP67 Outdoor Light Source LED
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
Smart APP Voice Control 20W RGBW Retrofit Recessed Ceiling Lights Dimmable Led Downlight
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
40W 24V Christmas Indoor Wall-Mounted High Lumens Light with Color Temperature 000K/6000K
| Beam Angle: | 30 Degrees |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Installation: | Surface Mounted |

