All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
Outdoor DMX512 LED Point Light IP67 Waterproof Smd3535 1.5W RGB DC24V
| Product Name: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Voltage: | DC12V |
IP67 1W Outdoor Smd3535 Waterproof DC24V 50mm 1800-6500K LED Point Lights
| Product Name: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Size: | 50*18.5mm |
| Power: | 1W |
Outdoor Decoration 2W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Point LED Light IP67 RGBW
| Product Name: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Voltage: | DC24V |
Outdoor IP67 0.3W DMX512 Smd5050 DC12V 20mm RGB Point LED Light Miracle Bean
| Product Name: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.3W |
0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB LED Point Light Miracle Bean IP67 Waterproof
| Product Name: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 19.83*12.5mm |
DC5V 30mm RGB LED Point Light IP67 Waterproof 0.75W DMX512 Smd3535
| Product Name: | G3003P12V5.1 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| IP Grade: | IP67 |
100mm Single Color LED Point Light Outdoor Waterproof IP67 5W Smd3535 DC24V
| Product Name: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Voltage: | DC24V |
DMX512 Rgb Point LED Light Miracle Bean Waterproof IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| Product Name: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Voltage: | DC24V |
DC24V 100mm DMX512 RGBW LED Point Light Waterproof IP67 6W Smd3535
| Product Name: | G10028P24V4.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Power: | 6W |
Smd5050 DC12V 30mm DMX512 RGBW Point LED Light Waterproof IP67 0.75W
| Product Name: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Size: | 30*11.7mm |
| Voltage: | DC12V |

