All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
Screen Outdoor Led Pixel Net Mesh Creative Customized IP67 Screen Advertising Led Display Screen Video Wall
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| Diameter: | 20mm |
| Voltage: | 12v |
IP67 Addressable Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen for Building Media Decoration
| Size: | Customized According To The Project |
|---|---|
| Brand Name: | Miracle Bean |
| Color: | Full-color, RGB |
Outdoor Pixel Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen IP67 Addressable
| Product Name: | Outdoor Led Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Screen |
| Warranty: | 2years |
Aluminum Material Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display for Large Indoor Glass LED Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
30mm 0.75w Waterproof Ip67 Led Pixel Lamp 5050 Brightek Chip Ce Rohs
| Light Intensity: | 18000mcd |
|---|---|
| Working Power: | 0.75W |
| Chip: | Epistar |
IP67 1800 - 6500k Landscape LED Point Light DC12V 30mm Smd3535 0.75W
| Product Name: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.75W |
DMX512 30mm LED Point Light Decoration Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V
| Product Name: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Power: | 1W |
0.75W Smd3535 Led Point Lights DC12V 40mm 1800 - 6500k Outdoor Decoration IP67
| Product Name: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Color: | 1800-6500k |
| Size: | 40*17.7mm |
IP67 Smd3535 Led Point Lights 1.5W DC24V 40mm Rgb DMX512 Outdoor Decoration
| Product Name: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Power: | 1.5W |
Miracle Bean IP67 Waterproof Point LED Light 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB
| Product Name: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Color: | RGBW |

