All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
Outdoor Decorations 24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000 |
|---|---|
| Power: | 12w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
New Product 20mm RGB Point Light Source Christmas for Building Decoration SMD5050 Pixel Point Light
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Full Color LED Light Module SMD5050 1.5W DC12V With 2 Years Warranty
| Product Name: | 7515-5050 |
|---|---|
| Size: | 75*15 |
| Chip Source: | SMD5050 |
DMX IP67 DC5V Waterproof RGB LED Point Light , Full Color 12MM Led Pixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Volt: | 12V |
Waterproof IP67 Full Color High Brightness Pixel Led Mesh Display Transparent Large Indoor Glass LED Display Panel Screen
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |
Outdoor Programmable 20mm Rgb Led Pixel Ball Addressable Point Light Source for Decoration Full Color
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Epistar 30mm 0.75W Waterproof IP67 Pixel Led Light With 2 Years Warranty
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| IP Grade: | 67 |
30mm DC12V 0.75W Waterproof LED Point Light With IP67 RGB SMD3535
| Product Name: | XH-G3003P12(RGB)-J1c |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Work Volt: | DC12V |
Waterproof IP67 Pixel Pitch 8.3cm Led Mesh Curtain
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
|---|---|
| Color: | Color |
| Panel Size: | Customized |
Outdoor Indoor Soft Flexible LED Mesh Screen Full Color RGB LED Pixel Mesh
| Size: | Customized According To The Project |
|---|---|
| Brand Name: | Miracle Bean |
| Color: | Full-color, RGB |

