All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
IP67 0.3W Waterproof LED Point Light DC12V Smd3535 6500K 25mm Outdoor
| Product Name: | H2501M12V1.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Voltage: | DC12V |
40mm Waterproof Point Light LED , 1.2W LED Point Light With IP67 Protection
| Size: | 40*19.20mm |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| Power: | 1.2W |
Miracle Bean Outdoor Waterproof Light Smd3535 IP67 0.75W DC12V Single Color
| Product Name: | XH-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Smart Pixel IP67 Waterproof Lights RGB 25mm SMD3535 DMX512
| Product Name: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Size: | 25*15.1mm |
| Color: | RGB |
Outdoor Waterproof IP65 LED Light Module 0.72W Power SMD2835 Chip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Product Name: | MZ7015M12 |
Miracle Bean Outdoor Waterproof IP67 40mm Permanent Holiday Decoration Lights 1.5W DC24V For House LED Point Lights
| Product Name: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.5W |
Outdoor Waterproof IP67 Permanent Holiday Decoration Light House DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Product Name: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1.5W |
Holiday Decoration LED Amusement Park Decoration Lights 45mm 1W DC12V Amusement Park Decoration Lights
| Product Name: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Size: | 45*H23mm |
| Lamp Power: | 1W |
Waterproof Landscaping Motif Christmas Decorations Light 50mm 2W DC12V Outdoor Amusement Park Light Show
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
12v 50mm Cabochon Led Light Fairground Decoration RGB Pixel LED Amusement Rides In LED Point Lights
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D50S12 |
| LED Source: | SMD5050 |

