All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2036 Products.
DMX Control RGB Full Color SMD5050 DC12V LED Point Light For Building
| Work Temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Shell Material: | PC |
| Power: | 0.75W |
High Power 12v 3Leds Module 0.6w Outdoor smd2835 Sign Module Light Box RGB Injection Led Modules
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | 7520-2835-0.72W |
| Power: | 0.6W |
30mm DC12V RGB Full Color LED Pixel Module with DMX512 Control
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Size: | F30*8.2mm |
SMD5050 IP67 RGB LED Pixel Christmas LED Strip Light 0.9Watt DC15V
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
2904 RGBW Led Point Light IP67 Outdoor Waterproof 1903 RGB LED Light String
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Shell/milky Shell |
| Application: | Family House,LANDSCAPE, Building Facade |
Permanent Holiday Light WS2811 2904 Ic Christmas Lights Amusement Park 30mm Pixel Rgb RGBW Led Point Light
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Shell/milky Shell |
| Application: | Family House,LANDSCAPE, Building Facade |
Pixel 20mm 30mm LED Point Light SMD5050 Fog Shell RGB RGBW Round LED Module
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Cover: | Fog Shell |
| Application: | Family House,Building Facade,holiday |
Miracle Bean 40mm RGB LED Point Light Waterproof Customized IP67 1.5W 24V
| Product Name: | XH-H4006P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 40mm |
Customized IP67 LED Point Light 2W 24V 50mm RGBW For Outdoor
| Product Name: | XH-H5010P24 |
|---|---|
| Color: | RGB+W |
| Size: | 50mm |
Outdoor Single Color 30mm LED Point Light IP67 Waterproof 0.6W 12V 30mm PC Body
| Product Name: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |

