All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
24V 8mm Cob Led Tape Strip Flexible Light IP20 5 Meters/Roll For Decoration
| Model Number: | COB-240 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
Flexible Cob Led Strip Light 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters / Roll For Decoration
| Model Number: | COB-420 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | RGB Illusion |
IP20 Led Tape White Flexible Light 24V 10mm 14W 5 Meters/Roll Cob For Decoration
| Model Number: | COB-608 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | 2700K+6500k |
Amusement Park Light Show Light Motif Lights 30mm DC12V 1W Waterproof LED Street Commercial Display
| Product Name: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Size: | 30*H18mm |
| Lamp Power: | 1W |
Waterproof Amusement Park Lighting 45mm RGB 1W DC12V Permanent Outdoor Decorative Lights
| Product Name: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Size: | 45*H23mm |
| Lamp Power: | 1W |
LED Amusement Park Lighting Decoration Lighting 50mm 5050RGB 2W DC12V
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
53mm 2W DC12V RGB LED Amusement Light Fairground Cabochon Lights Funfair Lighting
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 53*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
RGB Eave Lights IP67 Permanent Outdoor Light DC12V For Outdoor Indoor Decoration
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
33mm 1W DC12V RGB LED Amusement Light Fairground Cabochon Lights Funfair Lighting
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 30*H18mm |
| Lamp Power: | 1W |
50mm 5050RGB LED Amusement Park Lighting 2W DC12V Decoration Lighting
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |

