All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel light ] Match 2039 Products.
40W 24V Christmas Indoor Wall-Mounted High Lumens Light with Color Temperature 000K/6000K
| Beam Angle: | 30 Degrees |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Installation: | Surface Mounted |
Smart Auxillery LED Spotlight Motorcycle 20W RGBW SPI USC2904 Trimless Recessed Grill Spot Light
| Packaging Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000hours |
|---|---|
| Power: | 10w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
Long lifetime 24V Dream 10mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Life: | 30000 |
|---|---|
| Power: | 12w/m |
| Led Quantity: | 48pcs |
24V 17mm Addressable RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Volt: | 24V |
|---|---|
| Led Quantity: | 48pcs |
| Power: | 12w |
Miracle Bean DC24V Outdoor Waterproof Point Light LED SMD3535 50mm
| Product Name: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Size: | 50mm*17.7mm |
| Color: | RGB |
P50 Outdoor Portable Mesh Super High High Brightness LED Curtain Screen for Building Lighting
| Product Name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
0.6W DC12V Single Color LED Light Point Waterproof IP67 30mm
| Product Name: | XH-G3006M12-K1d |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Work Volt: | DC12V |
Miracle Bean SMD3535 Waterproof RGB LED Point Light IP67 DC12V 25mm
| Product Name: | XH-H2503P12-C1a |
|---|---|
| Chip Source: | SMD3535 |
| Color: | RGB |
3.9mm Pixels Full-Color Smd LED Glass Display Window Screen for Grille Advertising 000 Hours Life Span
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 Kg |
| Cabinet Size: | 1000mm X 1000mm |

