All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2420 Products.
1 Meter 48 LED Linear Lighting Strips 1 % Optical Attenuation With CE / ROHS Certification
| Power: | 12W |
|---|---|
| Size: | L1000*W32*H32 |
| IP Grade: | 65 |
Waterproof Flexible LED Mesh Screen IP67 SMD3535 Outdoor LED Mesh
| Product Model: | XH-H2503-8 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Color: | RGB |
IP65 High-Transparency LED Screen for Retail Store Exhibition Hall Welcome Display for Storefronts Exhibitions Events
| Pixel Pitch: | 2.6mm |
|---|---|
| Product Name: | Advertising Grille Screen |
| Module Size: | 1000mmX1000mm |
Grille Structure Transparent LED Screen Natural Illumination with Unobstructed Views
| Brightness: | 600cd |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 7.8mm |
| Product Name: | Window Digital Signage |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Package: | 5m/roll |
| Model: | LED Strip Light |
25mm Outdoor RGBW LED Point Light with IP67 Waterproof PC Shell and DMX512 Control for Building Decoration
| Product Name: | LED Pixel Light |
|---|---|
| Material: | PC+ABS |
| Application Of LED Pixel: | Lighting Engineering |
40mm Smart Addressable LED Pixel Light IP67 Waterproof High Brightness Pixel Lamp for Outdoor Facade
| Product Name: | LED Pixel Light |
|---|---|
| Material: | PC+ABS |
| Application Of LED Pixel: | Lighting Engineering |
19.83mm 12V IP67 0.3W Waterproof LED Point Light Flexible 120 Beam Angle PC Material Lighting
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Item Type: | Point Light Source |
| Viewing Angle: | 120 |
40mm Smart Addressable LED Pixel Light IP67 Waterproof High Brightness Pixel Lamp for Outdoor Facade Media Wall
| Product Name: | LED Pixel Light |
|---|---|
| Material: | PC+ABS |
| Application Of LED Pixel: | Lighting Engineering |
IP67 Waterproof 100mm DC24V SMD3535 LED Point Light PC Material Flexible Lighting
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Led Light Quantity: | 28 Leds |
| Led Type: | Epistar SMD3535 Led Point Light |

