All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
50mm 24V 1.5W IP67 Waterproof LED Point Light with 120° Beam Angle and UV Resistant PC Material
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Size: | 50*18.5mm |
| Control Mode: | DMX512 |
30mm IP67 Waterproof RGB Pixel Point Light with DMX512 Control for Building Outlines and Media Displays
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Size: | 30*16mm |
| Control Mode: | DMX512 |
40mm RGBW DC48V IP67 Waterproof LED Pixel Light for Outdoor Building Lighting
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| Installationtype: | Surface Mounted |
| Power: | 2W |
Durable Flexible LED Curtain Screen PC Material LED Mesh Display
| Viewing Angle: | 120° |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Working Temperature: | -40℃~+60℃ |
120 Degree Viewing Angle LED Mesh Curtain Customizable LED Quantity PC Material
| Pixel Density: | Customizable |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Lifespan: | 30000h |
Flexible LED Video Curtain LED Mesh Screen With DMX512 Control Mode
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Viewing Angle: | 120° |
Customizable Pixel Pitch LED Mesh Curtain With DMX512 Control Mode
| Working Temperature: | -40℃~+60℃ |
|---|---|
| Pixel Pitch: | Customizable |
| Viewing Angle: | 120° |
flexible led mesh Pixel Pitch LED Mesh Curtain With DMX512 Control Mode
| Working Temperature: | -40℃~+60℃ |
|---|---|
| Pixel Pitch: | Customizable |
| Viewing Angle: | 120° |
Led Driver full power 12v 24V Led Power Supply 60w 100w 200w 300w 400w for led light
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
3 Years Warranty IP67 24v 36v Waterproof Power Supply 250w Outdoor Led Driver
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Items Name: | Power Supply |
| Waterproof Rating: | IP67 |

