All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
IP67 Waterproof 100mm DC24V SMD3535 LED Point Light PC Material Flexible Lighting
| Keyword: | LED Pixel Point Light |
|---|---|
| Led Light Quantity: | 28 Leds |
| Led Type: | Epistar SMD3535 Led Point Light |
40mm Smart Addressable LED Pixel Light IP67 Waterproof High Brightness for Outdoor Facade Media Wall
| Product Name: | LED Pixel Light |
|---|---|
| Material: | PC+ABS |
| Application Of LED Pixel: | Lighting Engineering |
30mm 0.75W LED Point Light Waterproof IP67 Led Pixel Light With Epistar Chip
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75w |
| Lighing Source: | Epistar |
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |
Outdoor IP67 9mm Led Flexible Strip Single Color 3 Years Warranty
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
400W High Power LED Flood Light IP65 Die Cast Aluminum Matrial
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
12mm Addressable Pixel light Square Shape LED Pixel Modules
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Colour Temperature: | RGB |
LED Transparency Film Screen P8 Display for Retail Store and Shopping Mall Advertising for Storefront Window and Welcome Display
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
25mm DC5V IP67 Waterproof LED Point Light PC Material Outdoor Decorative Lamp
| Input Voltage(v): | DC5v |
|---|---|
| Lamp Body Material: | PC |
| Emitting Color: | RGB |

