All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
IP67 LED Light String for Eaves PC Body Multi-Function Control Outdoor IP Rated Christmas Lights
| Product Name: | Ed Eaves Light |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Landscape |
| Keyword: | LED Light String |
permanent lighting solution outdoor led strip decorative lighting for building facade
| Product Name: | Christmas Lights Led String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Landscape |
| Material: | PC |
Outdoor IP Rated Christmas Lights LED Light String for Eaves PC Body Multi-Function Control
| Product Name: | Ed Eaves Light |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Landscape |
| Keyword: | LED Light String |
Bright LED Transparent Screen Glass Window P6.25 P8 P10 Indoor LED Film Display
| Product Model: | XH-JHP-P6.25 |
|---|---|
| Pixel Density: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |
RGB Flexible LED Stage Curtain Screen IP67 LED Mesh Video Wall For Advertising Display
| Product Name: | XH-H2503P50 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Color: | RGB |
Long Lifespan 1.5W RGB SMD3535 Led Point Light for Indoor and Outdoor Decoration
| Product Nmae: | XH-K3006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
7512-5050 RGB LED Module 0.72W LM60-66LM Angle 160 IP65 With The Light Box Displaying The Different Luminous Characters
| Power: | 0.72w |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
LED Flexible Neon Strip 30/40/50m Flexible Neon Tubes 24V/12V/5V DC Silicone Round LED Neon Strip Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
COB High Lumen High Brightness 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Light LED Tape Light for Home Hotel Office
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
SMD3535 LED Module with 120° Viewing Angle 0.3W Power Dissipation 12V DC for Advertising Channel Letter
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
|---|---|
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |

