All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Cool White 220v Led Module Led Sign 3W Side Viewing High Power Injection Led Module Smd Led Module
| Emitting Color: | Cool White |
|---|---|
| Voltage: | AC220V |
| Power: | 3W |
Miracle Bean SMD2025 LED Pixels Module 0.15W 1300mcd Waterproof
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Color: | White/warm White |
| Item: | LED Module |
Outdoor LED Pixel Light 0.3W DC12V 12mm DMX512 RGB IP67 Waterproof
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String |
Aluminum Profile Led Pixel Point Light Waterproof IP67 30mm DMX512 RGB Miracle Bean
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led Pixel Point Light |
DC5V 6898RGB 12mm Led Pixel Light Outdoor Waterproof Advertising Flex String
| Input Voltage(V): | DC5V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String |
1.5W Waterproof LED Color Changing Outdoor Point Eaves Light for Christmas Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
24V Outdoor LED Eave Lights Christmas Colorful Decoration IP67 Waterproof SMD5050 Pixel Point Light
| Certification: | CE |
|---|---|
| Warranty: | 2years |
| Material: | PC Shell+Glue |
Exclusive Appearance for Landscape Patented Wesh Screen LED Point Lights Installation IP67 Rated Assembled
| Application: | Theme Park |
|---|---|
| Diameter: | 25mm |
| IP Grade: | IP67 |
CE Certified IP67 Waterproof RGBIC Smart Eaves Light for Outdoor House Roofs
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor Home Decoration 12V RGB LED Point Pixel Lights with Waterproof Design and Addressable Function
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 30mm Led Pixel Light |

