All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
IP67 Waterproof Amusement LED Lamp Permanent Outdoor Christmas Lights
| Application: | Amusement |
|---|---|
| Lamp Color: | White |
| Lamp Life: | 20000 Hours |
Custom P50 P62.5 P83.3 Transparent LED Mesh Outdoor Display Grid Module
| Product: | Led Display Scream |
|---|---|
| Control: | Dmx512 |
| Size: | 25mm/PCS |
0.4w RGBW 12v upgraded waterproof outdoor colorful decorative eave light for entertainment building
| Installation Type: | Surface Mounted |
|---|---|
| Application: | Outdoor/Indoor |
| Usage: | Eaves Lighting |
Outdoor Waterproof Permanent Christmas Track Lights Holiday Decoration RGB IP67 Pixel Led Point Light Eaves Lighting
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | Gray |
Hood Quality 0.3W 24V RGB 50mm IP67 Waterproof Pixel Light Dmx512 Led Point Light
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 50mm |
Miracle beam DC24V Operating Voltage LED Eave Lights with IP67 Waterproof for Outdoor Decoration
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
IP67 Waterproof 30mm Flexible LED Mesh Screen For Glass Curtain Outdoor Buildings
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | PC Unti-UV |
IP67 Waterproof DC12v 25MM 1.5 W RGB Outdoor Eave Light Magic Lighting Point Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent RGBW LED Eave Light With IP67 Waterproof Rating 20*12.5mm 60pcs/String
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Holiday Christmas Outdoor 25MM 1.5W Waterproof Permanent Outdoor Lights Rgb Permanent Outdoor Rgb Eaves Light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

