All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Customized Logo Permanent Outdoor LED Christmas Lights Waterproof Garden Light
| Features: | Energy Efficient |
|---|---|
| Name: | LED Amusement Lamp |
| Application: | Indoor/Outdoor |
Addressable 20mm Diameter RGB Waterproof Eave Light for Permanent Christmas Decoration
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Outdoor IP67 DC 12v Waterproof Lighting Sign Module 2835 Lens 1W Light Injection 2 SMD LED Module
| Size: | 36mm |
|---|---|
| Weight: | 8g |
| LED Quantity: | 1 |
0.3W Epistar Chip 50mm RGB LED Point Light Waterproof Outdoor IP67 with PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | RGB Multi Color Changing |
| Diameter: | 50mm |
12w DMX512 color ip65 waterproof outdoor decorative led light strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Ip Grade: | IP6 |
| Working Time: | 30000H |
Customizable Outdoor Waterproof Eaves Light with 20mm Diameter and Remote Control
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degrees |
| Diameter: | 20mm |
Outdoor Building Garden Landscape Lighting 100mm RGB LED Point Light 4W Epistar Chip Waterproof IP67 With PC Body
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 100mm |
| IP Grade: | IP67 |
Outdoor IP67 DC 12v Waterproof Lighting Sign Module SMD2835 LED Module
| Size: | 36mm |
|---|---|
| Weight: | 8g |
| LED Quantity: | 1 |
Outdoor Flexible LED Net Screen Waterproof IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Application: | Mesh Led Display For Building, Building Media Decoration |
Outside Programmable Advertising LED Signs with Power Controller for Amusement Park
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |

