All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Waterproof IP67 Outdoor 25mm LED Point Light Source 0.75w Dc12v for Permanent Christmas Light RGB Multi Colors
| Item Type: | Point Light Source |
|---|---|
| Emitting Color: | RGB Multi Colors |
| Item: | 25mm Led Pixel Light |
Smart RGB Outdoor Christmas Lights 20MM DC12V App Controller IP67 Waterproof for Roof and Eaves Decoration
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Multi-Color led module Injection Backlight High Brightness Waterproof IP65 Rated 12V SMD 3535 Perfect COB Channel Letter
| Size: | 78mm |
|---|---|
| Weight: | 16g |
| LED Quantity: | 1 |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Outdoor LED Channel Letter Advertising LED Signs for Company , 1 Meter High
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |
Bulding / Decoration Advertising LED Signs With Single Color Lamp 9mm 12mm
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |
Metal Shell Programmable Animation Advertising LED Signs , LED Display Sign
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |
Outdoor Advertising LED Digital Signs For Hospital , Remote Control
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rate Power: | 0.3W |
| Protection Class: | IP68 |
Advertising LED Signs for Bulding
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |
Outdoor Advertising LED Signs
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |

