All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Outdoor Waterproof IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB Flexible Led Mesh Curtain
| Product Name: | XH-H2503P62.5 |
|---|---|
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
| Voltage: | DC24V |
Pixel Led Lighting LED Pixel Light Perform Jumping Running Water Effects
| Packaging Details: | Paper Box packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
2904 RGBW Led Point Light IP67 Outdoor Waterproof 1903 RGB LED Light String
| LED Light Source: | SMD3535 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Shell/milky Shell |
| Application: | Family House,LANDSCAPE, Building Facade |
IP67 LED Pixel Light Outdoor Waterproof 12MM 0.3W DC5V TTL6898 RGB
| Input Voltage(V): | 5V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String |
12mm Small Led Point Pixel Light RGB Waterproof IP67 0.3W 12V
| Product Name: | Small Led Point Light |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
Outdoor 12MM LED Pixel Light 0.3W DC12V DMX512 RGB IP67 Waterproof Miracle Bean
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String Light |
Miracle Bean Outdoor Led Mesh Curtain Waterproof IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB Flexible
| Product Name: | XH-H2503P62.5 |
|---|---|
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
| Color: | RGB |
Outdoor RGB LED Pixel Light Waterproof IP67 SMD5050 20mm DC05V Miracle Bean
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 20mm |
| Material: | PC Unti-UV |
DC12V 0.6W LED Pixel Point Light Waterproof IP67 SMD2835 30mm 6500K PC Anti - UV
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
RGB Miracle Bean Led Pixel Point Light Waterproof IP67 0.75W SMD3535 IC 8516 25mm
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Material: | PC Unti-UV |

